Наша гордість

/Files/images/13.jpgКірда Надія/Files/images/сканирование0041.jpgКірда Надія і Тетяна

Надія - випускниця дошкільного навчального закладу 1994 року. В 2004 році закінчила освітній комплекс "Гімназія гуманітарного профілю № 11 з поглибленим вивченням англійської мови" і нагороджена срібною медаллю "За успіхи в навчанні". В 2008 році закінчила ЗНТУ і отримала диплом бакалавра з відзнакою. Лауреат ІІІ ступеню ІІ міжнародного фестивалю-конкурсу "Планета зірок" в м. Судак (2011 рік), дипломант І ступеню І міжнародної олімпіади "Мій світ - мистецтво" м. Запоріжжя (2011рік), пише вірші та пісні різними мовами.

/Files/images/сканирование4.jpg/Files/images/сканирование3.jpg

/Files/images/y_e3280ac7.jpgКірда Тетяна/Files/images/сканирование9.jpg

Тетяна - випускниця 1997 року. Староста групи СПП 1167 ЗНУ (Соціальна педагогіка та психологія). Займається волонтерською діяльністю з дітьми з особливими потребами. відродженням традицій благочинності за що нагороджена подякою від викладачів кафедри проблем керування та соціальної педагогіки.

/Files/images/сканирование10.jpgЛіснюк Кирило/Files/images/сканирование12.jpg/Files/images/сканирование11.jpg

Кирило - випускник 2008 року. Учень Лежинського навчально-виховного комплексу. Бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч". Срібний призер Всеукраїнського конкурсу з українознавства "Патріот".

/Files/images/сканирование15.jpgЛуньова Настя/Files/images/сканирование0029.jpg

Настя - випускниця 2011 року. Призер міжнародного природознавчого інтерактивного конкурсу "Колосок-осінній.

/Files/images/Павловська.jpgПавловська Євгенія

/Files/images/сканирование0026.jpg/Files/images/сканирование0021.jpg

/Files/images/сканирование0020.jpg

Євгенія - випускниця 2003 року. Учениця освітнього комплексу "Гімназія гуманітарного профілю " 11 з поглибленим вивченням англійської мови. Лауреат І ступеня І категорії естрадного танцю VI міжнародного фестивалю-конкурсу "Усмішки на морі" (2007 рік). Лауреат ІІІ ступеню фестивалю міжнародного руху "Надії Європи" (2006 рік)

/Files/images/сканирование0001.jpgКарпенко РомаРома - випускник 2009 року. Навчається в ЗОШ № 55. Призер міжнародного природничого інтернет конкурсу "Колосок -осінній"

/Files/images/сканирование2.jpg

/Files/images/IMG-a76274fe84fd127655e9cfbfede28a2a-V.jpgЩеглова Орина

Орина. випускниця 2010 року. навчається в ЗОШ №5. Поет, учасниця Літературного клубу " Сила Слова". ІІ вірші надруковані у збірнику поетичних творів закладів освіти Олександрівського району, міста Запоріжжя " Відвертість і визнання".