• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Увага! З 24.02.17. по 24.03.17. пройде Місячник боротьби з туберкульозом!

Увага! З 24.02.17. по 24.03.17. пройде Місячник боротьби з туберкульозом!

2017-02-20

/Files/images/1458721294_kartynka.jpg

Здоров'я - найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. З давніх часів всім знайоме відоме гасло: «Твоє здоров'я - в твоїх руках». Але для того щоб навчитися берегти здоров'я, треба багато знати про самих себе, про стан свого організму, власного здоров’я. Слово «здоров'я» супроводжує дитину з її народження. Ще навіть не знаючи, що воно означає, 3-5-ти річний малюк каже: «Я здоровий, якщо не хворію». І, насамперед, це вже є першою відповіддю. Формування, збереження й зміцнення здоров'я дітей та дорослих громадян України - одна з актуальних проблем нашого суспільства. Розбудова держави, її подальший розвиток прямо залежить від здоров'я населення, від збільшення кількості здорових, міцних, сильних духом людей…

/Files/images/zupinimo_tuberkuloz_razom2.jpg


З метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом та інформування дітей та їх батьків про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, про засоби профілактики цієї хвороби у навчальних закладах району з 24.02.2017 по 24.03.2017 року проводиться «Місячник боротьби з туберкульозом».
Головна мета місячника полягає в тому, щоб змінити на ліпше ставлення до власного здоров'я громадян України, адже з кожним роком рівень захворюваності дітей нашої держави дедалі зростає. Щоб дитина могла піклуватися про своє здоров'я і здоров'я інших, необхідно виробити у неї свідоме ставлення до життя, усвідомлення пріоритету здоров'я, формувати у дітей валеологічний світогляд і мотивацію до здорового способу життя.

В рамках проведення місячника боротьби з туберкульозом з 24.02.2017 - 24.03.2013 року в дошкільних навчальних закладах, у співпраці із закладами та установами охорони здоров’я, проведено широку інформаційну кампанію з питань профілактики туберкульозу.

Кiлькiсть переглядiв: 37

Коментарi