Вітаємо з Міжнародним днем миру!

Мир на землі – це затишок і тиша,

Галерея "Фотовиставка до Дня Миру! "

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьом світі відзначають Міжнародний день миру. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

З нагоди Міжнародного дня миру в ЗДО №3 «Промінчик» відбулося ряд заходів. Педагоги провели з дітьми інтегровані заняття на тему: «Ми за мир!», бесіди про життя дітей та дорослих в мирі та дружбі, читання художньої літератури, перегляд пізнавальних відео тощо. Педагоги вчити дітей домовлятися та миритися за допомогою мирилок; виховували у дітей любов до Батьківщини, доброзичливе ставлення один до одного, виховували бажання робити добрі справи, жити у дружбі та взаєморозумінні.

Також вихователі, використовуючи художні твори, пояснили дітям, чому мир в Україні та у світі – це важливо.