/Files/images/013_1.png

РОСТІТЬ ДІТЕЙ ТАЛАНОВИТИМИ

Кожен з нас мріє про те, щоб його дитина досягла у житті більших успіхів, ніж ми самі. Ми хочемо, щоб наші діти були достатньо освітлені, щоб вони буди успішними не тільки в особистому, але й у суспільному житті.

Що ж для нього треба зробити?

Якою ми повинні виховувати дитину, щоб ця мрії здійснилась? Перед нами стоїть не дуже проста виховна задача, яку коротко можна сформувати гак: ми маємо все зробити для того, щоб наші діти виросли талановитими та самодостатніми людьми, - іншого шляху у нас немає.

Ми впевнені, що батьки можуть зробити багато чого для своїх дітей заради їх щасливого майбутнього. А почати треба з того, що ми маємо уважніше придивіться кожен до своєї дитини.

Запевняємо, ви будете приємно здивовані. Діти, особливо у дошкільному віці, живуть у чудовому світі фантазій. Пофантазуйте разом з ними: придумайте казку, весело поримуйте слова, намалюйте свій настрій або якусь придуману добру тварину. Складіть невеличкі жартівливі вірші про матусю, тата або про ваших домашніх улюбленців: котика, песика та хом'ячка. Зробіть нарешті з металевих баночок з-під "Живчику" чудові яскраві шумові ударні інструменти, поклавши в кожен з них трішечки рису, гречки чи пшона. А потім створіть сімейний оркестр, та заграйте свої улюблені або власні, придумані разом пісні. Запросіть до себе гостей на імпровізований концерт та залучить і їх до цієї цікавої та веселої справи.

Тож нехай наші діти ростуть щасливими, талановитими та самодостатніми

ЗНАЙОМСТВО ДІТЕЙ З ФОЛЬКЛОРОМ

У ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКУ З ЕКОЛОГІЧНИМ

ВИХОВАННЯМ

Контакт дитини з природним довкіллям починається з ранного віку. Вперше побачене сонечко та зелена травичка, вперше почутий спів птахів, пісні дощу та вітру, навіть перша матусена колискова – це найяскравіший початок у ланцюжку екологічного виховання дитини.

Т.Г. ШЕВЧЕНКО І МУЗИКА

Українська народна пісня – саме в ній джерело шевченківській поезії.