Великий сюрприз для мами

Отже, що ж нам потрібно зробити, щоб свято вдалося?

Дитині важко знайомитися

з іншими дітьми

Дочці п'ять років. Проблема у нас ось яка: в гостях, у дворі, на відпочинку їй дуже важко познайомити ся з іншими дітьми. Минає днів три, і все стає на свої місця. А поки що вона тулитиметься до нас, ходитиме заруку, хоча насправді гратися з дітьми їй дуже хоті лося 6 і нетовариською її не назвеш. Що потрібно ро бити, щоб навчити дитину знайомитися і спілкуватися з дітьми?

Учимо дитину спілкуватися

Є діти, які мають природжений талант знаходити спільну мову з ким завгодно, де завгодно, коли завгодно. А є діти, яким це складно дається. Та спілкуватися краще можна навчити будь-яку дитину!

Як організувати дитину вранці?

Напевно, багато батьків стикалися з тим, що серед тижня буває дуже складно вчасно зібрати і відправити дитину до дитячого садка через низку обставин (небажання дитини йти до садочка, вставати рано вранці, снідати). Робочі дні перетворюються для батьків в легкий кошмар (скрізь і все треба встигнути!). Коли ж наступають вихідні, діти на подив самостійного встають рано вранці і з задоволенням снідають.

Як же організувати дитину вранці?

Що робити, якщо дитина не вміє

грати з дітьми?

Трирічна дитина ще не в змозі сама безконфліктно взаємодіяти з однолітками, адже вона звикла спілкуватися в основному з дорослими, які в грі завжди поступалися, підгравали, створювали пільгові, комфортні умови. А тепер, спілкуючись із однолітками, йому треба вчитися взаємодіяти на рівних, щоб виконувати свої інтереси, але з огляду на інтереси інших. Цей досвід пізнання життя не може бути безболісним і безконфліктним. І тут спроби дорослих відрегулювати процес взаємодії дітей часто не тільки не сприяє їх соціалізації, але й навпаки, перешкоджає цьому.

Як скласти генеологічне дерево сім'ї?

Дитячі конфлікти та їх причини