Шановні Батьки!

Пропонуємо Вам закріплювати з дітьми знання з лексико-граматичних тем, що вивчаються в дошкільному закладі. Спілкуючись зі своєю дитиною під час прогулянки, спостереження Ви можете за допомогою наших підказок вибирати теми розмов. Цим Ви допоможете своїй дитині опанувати рідну мову, що дасть їй можливість вільно спілкуватись з однолітками і дорослими. Це в свою чергу дасть змогу вільно адаптуватись до шкільних вимог та вільно орієнтуватись у вивчаємому матеріалі. Матеріал подано за віковими категоріями дітей. Позначка + означає, що спочатку дитина повинна опанувати матеріал з попередньої вікової групи. Якщо у Вас виникають питання стосовно поданого матеріалу Ви можетезвернутись до вихователя Вашої групи, або написати питання на електронну пошту.

ТЕМА «ОВОЧІ»

ТЕМА «ФРУКТИ»