Прозорість та відкритість діяльності закладу


Шановний відвідуваче!

Згідно Закону України "Про освіту", який вступив в силу з 28.09.2017 р., а саме статті 30 "Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти", будь яка особа повинна мати доступ до інформації про діяльність навчального закладу.

В цьому розділі Ви маєте змогу ознайомитись з документами, звітами, інформацією, що стосується діяльності нашого закладу.

Стаття 30 .Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти (скорочено).

1. Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію.

2.Заклади освіти, що мають ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов’язані забезпечувати на своїх веб-сайтах відкритий доступ до інформації та документів:

3. Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Інформація та документи, передбачені частинами другою і третьою цієї статті, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження чи внесення змін до них, якщо інше не визначено законом.

Всю інформацію про діяльність закладу можна отримати на наступних сторінках:

- Нормативно-правове забезпечення закладу;

- Створення умов для функціонування закладу;

- Результативність діяльності;

- Фінансування

Кiлькiсть переглядiв: 1149

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.