Правила прийому дітей до ЗДО


Шановні батьки!

До Вашої уваги пропонується інформація про Порядок електронної реєстрації дітей для зарахування в дошкільні навчальні заклади м. Запоріжжя

Якщо Ви ще не зареєстрували дитину на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» http://reg.isuo.org/, то Ви зможете поставити її на облік у будь-який дошкільний навчальний заклад (далі – ДНЗ) трьома способами.

Для самостійного подання електронної заявки Вам необхідно зайти на сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» http://reg.isuo.org/ , ознайомитись з Інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

І-й спосіб (при самостійному поданні електронної заявки): Внесіть відомості про дитину до Реєстру за встановленою формою із даними про одного з батьків та зазначенням Вашої електронної пошти. Завантажте електронну копію Свідоцтва про народження (документа, що підтверджує пільги для влаштування в ДНЗ). Якщо дані в обов’язкових для заповнення полях будуть відповідати електронним копіям документів, то заявка буде прийнята та отримає постійну реєстрацію за первинною датою її подання. Про це Вам буде надіслане повідомлення на вказану Вами електронну пошту.

ІІ-й спосіб (при самостійному поданні електронної заявки): Якщо Ви не маєте можливості завантажити електронну копію Свідоцтва про народження (документа, що підтверджує пільги для влаштування в ДНЗ), то впродовж 10 днів після самостійного внесення відомостей про дитину до Реєстру за встановленою формою із даними про одного з батьків та зазначенням Вашої електронної пошти Вам необхідно надати для підтвердження достовірності оригінали вказаних в заяві документів: територіальному реєстратору, який знаходиться у територіальному відділі освіти Департаменту освіти і науки по вул. Поштова, 64, каб. 22, тел. 226-05-73 по понеділкам з 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00

Якщо всі дані будуть відповідати оригіналам вказаних в заяві документів, то заявка отримає постійну реєстрацію за первинною датою її подання, про що Вам буде повідомлено.

ІІІ-й спосіб: Зверніться з оригіналами документів (Свідоцтвом про народження; документами, що підтверджують встановлені для влаштування в ДНЗ пільги; паспортом): до територіального реєстратора, який знаходиться у територіальному відділі освіти Департаменту освіти і науки по вул. Поштова, 64, каб. 22, тел. 226-05-73 по понеділкам з 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00

Відповідальна особа виконає заповнення заявки за встановленою формою у Вашій присутності. Заявка отримає постійну реєстрацію за датою її подання, про що Вам буде надіслано відповідне повідомлення на вказану Вами електронну пошту.

!!! Зверніть увагу на те, що Ви маєте можливість подати заявку лише в один дошкільний навчальний заклад для реєстрації своєї дитини.

Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у заклади дошкільної освіти:

1. Дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово).

Згідно з п.17 статті 20 та п. 2 статті 30Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

2. Діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками) (першочергово).

Згіднопостанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

3. Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти (першочергово).

Згіднопостанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

4. Діти, які є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти (першочергово).

Згіднопостанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

5. Діти, які належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями (першочергово).

Згіднопостанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

6. Діти, які належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей (першочергово).

Згіднопостанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

7. Діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей (першочергово).

Згіднопостанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

8. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів (першочергово).

Згіднопостанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

9. Діти, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до закону. Дітям військовослужбовців, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до п. 4статті 13Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»(першочергово).

Згіднопостанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від 27.01.2021 р. № 86)

Правила прийому до закладу дошкільної освіти:

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ЗДО на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, свідоцтва про народження дитини, медичної довідки, виданої відповідно до ст.15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти, напрвлення територіального відділу освіти Олександрівського району м. Запоріжжя.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в ЗДО у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

В 2022/2023 навчальному році навчальний рік розпочато за дистанційною формою навчання.

Відрахування дитини з дошкільного закладу:

- за заявою одного з батьків або іншого законного представника дитини, що подав заяву про зарахування (крім випадків, коли рішенням органом опіки та піклування або суду місце проживання дитини визначено з іншим із батьків);

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у ЗДО;

- у разі досягнення вихованцем станом на 1 вересня повних семи років (для дітей з особливими освітніми потребами - повних восьми років), що передбачає його відрахування до 31 серпня поточного року;

- у разі переведення вихованця до іншого закладу дошкільної освіти;

- у разі невідвідування дотиною ЗДО №3 протягом двох місяців підряд упродовж навчального рокуц без поважних причин.

Правила перебування в закладі дошкільної освіти (яслах-садку) № 3 «Промінчик»: ЗДО працює з 7.00 до 19.00 щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів.

Ранковий прийом дітей у ЗДО здійснюється з 7.00 до 8.00

До ЗДО батьки приводять дитину:

• здорову;

• охайно одягнену;

• у зручному взутті.

Поважними причинами невідвідування дитиною ЗДО є випадки, підкріплені відповідними документами:

• хвороба дитини (медична довідка про стан здоров’я дитини перед поверненням у ЗДО);

• відпустка батьків (довідка з місця роботи батьків);

• літнє оздоровлення: 1 червня – 31 серпня.

У будь – якому випадку невідвідування ЗДО до 8.15 батькам необхідно повідомити вихователів про причину відсутності дитини та у подальшому періодично інформувати педагогів про стан здоров’я дитини.

Батьки беруть активну участь у житті ЗДО:

• відвідують батьківські збори, консультації, конференції; свята, розваги, відкриті перегляди освітнього процесу;

• приймають участь у покращенні матеріально-технічної бази ЗДО та своєї вікової групи; Для перебування малюків у ЗДО батьки забезпечують свою дитину необхідними матеріалами та предметами:

• речами індивідуальної гігієни (носовичок, гребінець тощо);

• формою (чешки) для фізкультурних та музичних занять;

• піжамою.

В 2022/2023 навчальному році додаткові освітні послуги в закладі не надаються

З повагою, адміністрація закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 324

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.