Інформація про заклад

/Files/images/IMG-098ffd216a12e8a491906d550e542a00-V.jpg

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 "Промінчик" Запорізької міської ради

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № З «Промінчик», навчальний комунальний заклад, який забезпечує догляд за дітьми від 2 до 6 років, їх розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.

Юридична адреса дошкільного закладу: 69063 м. Запоріжжя, вул. Святого Миколая, 19 а, т.380617646417.

Заклад дошкільної освіти розрахований на чотири вікові групи. Групи комплектуються за віковими ознаками.

Фактично функціонує 4 вікові групи: із них одна група раннього віку, три групи дошкільного віку. Фактична наповнюваність груп становить:

- група раннього віку: 14 дітей;

- молодша група: 20 дітей;

- середня група: 24 дитини;

- старша група: 20 дітей.

Загальна кількість вихованців у 2022 - 2023 н.р. — 78 дітей. Режим перебування дітей в групах: - 12 годин. Режим роботи дошкільного закладу: з 7.00 до 19.00;

Мова навчання - українська.

Кожна група має окреме приміщення. Відсутня окрема зала для музичних і фізкультурних занять, всі заняття проводяться в групових приміщеннях.

Заклад дошкільної освіти № 3 в своїй діяльності керується

· Конституцією України (розділ II,ст. 52, 53)

"Закон про освіту"

"Закон про дошкільну освіту":

Базовий компонент дошкільної освіти - 2021

Положення про заклад дошкільної освіти

"Санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів":
"Інструкція з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах":

· Власним статутом, затвердженим наказом департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 31.08.2022 № 279р

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про педагогів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".