Тижнень українського мовлення. Шевченківські дні!

9 березня - День народження Тараса Григоровича Шевченка...

З 6-10. березня 2023 року в нашому ЗДО пройшли Шевченківські дні.

Педагоги протягом тижня проводили з дітками цікаві заходи, присвячені творчості Т.Г. Шевченка. Діти із великим бажанням слухали твори, вчили вірші рідною мовою. Педагоги провели з дітьми цікаві бесіди про життя, твори та громадянську позицію видатного поета і діяча.

Педагоги прищеплювали дітям любов до рідноі‌ украі‌нськоі‌ мови; виховували у дошкільників глибокі почуття любові до своєі‌ Батьківщини. Педагоги кожного дня докладають багато зусиль для того, щоб кожна дитина любила та шанувала українську мову, пишалася нею, розуміла рідне слово, відчувала його і вміло ним користувалася.

Українська мова є міцним корінням нашої вічно живої культури! Це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле! Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати!